Maloletni tinejdžeri uhapšeni zbog krađa na putu kod Bora

|   Info
Tri mladića, jedan od 17 i dvojica od po 16 godina, uhapšeni su zbog sumnje da su u više krađa sa sobom odneli skupu opremu preduzeća koje se bavi niskogradnjom.
Foto: MUP, ilustracija

 

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Zaječaru, podneće krivične prijave u redovnom postupku protiv sedamnaestogodišnjaka i dvojice šesnaestogodišnjaka zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili više krivičnih dela teška krađa.

Oni se sumnjiče da su, od 13. maja do 24. juna, u više navrata, na putu Bor-Selište obili kutije i iz njih ukrali ukupno 16 akumulatora za napajanje mobilnih semafora, u vlasništvu jedne firme koja se bavi niskogradnjom.

Policija je prilikom pretresa kuće u kojoj živi jedan od osumnjičenih pronašla sedam akumulatora, koji će biti vraćeni vlasniku.

 

 

 

Komentari (0)

Ne postoji komentar!

Napišite komentar