Partizan ima novu "peticu"

Košarkaški klub Partizan angažovao je novog igrača na poziciji centra.
Pročitaj

Partizan između Turske i Slovenije, Čukarički gleda ka jugu

Srpski predstavnici u Ligi Evrope saznali su imana potencijalnih rivala u trećem kolu kvalifkacija za ovo takmičenje.
Pročitaj

Poznati rivali naših selekcija na putu do Evropskog prvenstva

Košarkaši i košarkašice Srbije saznali su imena rivala u kvalifikacijama za Evrobasket 2021.
Pročitaj

Zvezda izbegla favorite, moguć put u Dansku

Mogla je ekipa prvaka Srbije da za rivala u 3. kolu dobije moćni Ajaks, ali i Dinamo Zagreb, Seltik, BATE Borisov ili APOEL
Pročitaj

Nišlijka na novom renkingu karijere

Natalija je u nedelju izgubila finale u ITF turnira u Kazahstanu, ali joj je sam plasman u borbu za titulu doneo...
Pročitaj

Titula i veliki skok za Lajovića

Pobednik turnira u Umagu je ostvario novi najbolji plasman u karijeri, stigao je do 26. poziciji i ponovo postao srpski reket broj 2.
Pročitaj

Degenek ponovo na mestu uspeha

Fudbalski klub Crvena zvezda i zvanično je dobio veliko pojačanje u zadnoj liniji.
Pročitaj

Lajović preko senzacije turnira do prvog ATP trofeja

Srpski teniser je do svog prvenca stigao na turniru u Umagu gde je u meču za titulu savladao Mađara Atilu Balaža rezutlatom dva puta 7:5.
Pročitaj

Radnički zalečio evropske rane

Niški tim savladao je na svom Čairu ekipu Proletera rezultatom 3:0, i time uspisao najubedljivija pobedu u kompletnom prvom kolu nove sezone najjačeg...