Nezaustavljivi Nedović srušio Fenerbahče (video)

Panatinaikos je pobedio Fener sa 82:68. Nedović je trijumfu doprineo sa 28 poena, po tri skoka i asistencije. Pri tome treba istaći da je čak polovinu poena postigao u poslednjoj četvrtini. Utakmicu je obeležilo i isključenje trenera gostiju Igora Kokoškova.

Nemanja Nedović je imao još jedno odlično izdanje u timu Panatinaikosa. Ekipa iz Grčke za koju nastupa srpski košarkaš pobedila je u Atini Fenerbahče, u meču petog kola Evrolige.

Utakmica je završena sa 82:68 za domaći tim, a Nedović je trijumfu doprineo sa 28 poena, po tri skoka i asistencije. Pri tome treba istaći da je čak polovinu poena postigao u poslednjoj četvrtini, kada je to bilo i najpotrebije. Sa ovim učinkom košarkaš iz Srbije je sigurno bio najbolji pojedinac u timu Panatinaikosa.

Utakmicu je obeležilo i isključenje trenera gostiju Igora Kokoškova. Selektor Srbije reagovao je burno na odluke sudija, zbog čega je isključen već u 17. minutu meča.

Panatinaikos sada ima skor od dve pobede i dva poraza, dok je Fenerbahče zabeležio i treći uzastopni poraz u Evroligi.