Čukarički ubedljiv na evropskoj premijeri

Srpski tim je potpuno nadigrao protivnika, a o nadmoći domaćina možda najbolje govori podatak da igrači Banantsa za 90 minuta nisu uputili nijedan udarac u okvir gola.
Fudbaleri Čukaričkog pobedili pred svojim navijacima jermenski Banants sa 3:0 u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope i time stekli velike šanse da prođu u narednu rundu.

Dvostruki strelac bio je Slobodan Tadić u 41. i 90. minutu,a drugi gol je postigao Stefan Kovač u 80. minutu.
Čukarički je odigrao odlično i potpuno je nadigrao protivnika, a mogao je da pobedi i dosta ubedljivije da je bilo malo više koncentracije u napadu, jer su njegovi igrači
promašili dva-tri "zicera".
Razlika u kvalitetu dva tima bila je vidljiva u svim segmentima igre, a o nadmoći domaćina možda najbolje govori podatak da igrači Banantsa za 90 minuta nisu uputili nijedan